درباره ما

شرکت طلوع طلایه تجارت پارس (Toloo Talaye Tejarat Pars) از سال ١٣٨٥ با هدف فروش فراورده هاي چوبي مورد مصرف در صنعت ساختمان و دكوراسيون نظير ام دي اف و نئوپان فعاليت خود را در ابتدا بصورت یک فروشگاه در شهر رشت آغاز كرد و با توجه به تمرکز بر اصل مشتری مداری توانست در مدت زمان کوتاهی سهم مناسبی از بازار فروش را در گیلان بدست آورد.در ادامه راه،همزمان با توسعه جغرافیایی بازار،با بررسی نیاز مشتریان ، توسعه محصول و خدمات را به عنوان یک  اصل مهم پیگیری نموده و در سال ۱۳۸۷ با خرید پیشرفته ترین ماشین آلات روز اروپایی ،فصل جدیدی از ارائه خدمات نوین به مشتریان  را آغاز نمود.

با پیشرفت روز افزون  تکنولوژی و تغییر ذائقه مشتریان،نگاه مشتری محور شرکت پارس نیز همسو با آن،حرکت و  تلاش می کند تا در کنار مشتریان خود و حتی جلوتر ازایشان قدم بردارد تا بتواند نیاز آنان را تا حد امکان برطرف سازد.

هم اکنون مجموعه فرآورده های جوبی پارس با جذب بیش از ۵۰ نفر از بهترین و حرفه ای ترین پرسنل و همکاری مدیران کارآمد علاوه بر داشتن سهم قابل توجه در کارآفرینی،تلاش میکند تا همچون گذشته و البته با کیفیت بالاتر در جهت رفع نیاز صنایع وابسته قدم های محکم تری را بردارد.

هدف متعالی این شرکت در ادامه راه، توسعه مخاطبان این شرکت و برآورده ساختن نیاز خانواده ها به عنوان مشتریان نهایی و جدید محصولات شرکت پارس می باشد.

امید است با وجود کارکنان ، مدیران دلسوز و همراهی مشتریان وفادار،بتوان خدمات بهتر و با کیفیت ارائه نمود.